Značky

, , , ,

100 percent pure bronzerBronzer síce nie je niečo bez čoho by som nedokázala existovať, no keď som uvidela tento čokoládový koncom leta v zľave, musel byť môj 🙂 A dobre, že som neodolala! Teraz ho používam takmer každý deň. Jeho hlavnými zložkami sú kakao a kakové maslo, takže pochúťka pre pleť ako vyšitá 🙂

EN: Bronzer is not my must-have beauty item, but when i saw this cocoa one in sale at the end of summer, i had to have it 🙂 And i am glad i couldn´t resist! I use it almost everyday. Its main ingredients are cocoa powder and cocoa butter along with many other natural goodies.

100 percent pure cocoa bronzerZloženie | Ingredients

So zložením som veľmi spokojná. Okrem kakaka a kakového masla v zložení nájdeme aj rôzne ovocné pigmenty (napr. z marhule, broskyne, granátového jablka, černíc, malín, acai), ale tiež kávu, levanduľový prášok, šípkový olej, avokádové maslo a sľudu. Paráda, no nie? 100% Pure je známe tým, že vo svojich produktoch používa najmä ovocné výťažky a v makeupe ovocné pigmenty. Napriek tomu, že nepoužívajú žiadne syntetické farbivá, ich produkty majú krásne sýte farby.

EN: I am very happy with ingredients. Along with cocoa powder and cocoa butter you can also find fruit pigments (apricot, peach, pomegranate, blackberries, raspberries, acai) but also coffee, lavender powder, rosehip oil, avocado butter and mica. Amazing, isn´t it? 100% Pure is known to use fruit extracts and pigments as main ingredient. They don´t use any syntetic colourants, but their products have beautiful colour.

  • 100% prírodné/natural
  • 100% vegánsky / vegan
  • neobsahuje lepok / gluten free100 percent pure cocoa glow bronzer ingredients

    Ako som bola spokojná | How did i like it?

Začnem jeho obrovským negatívom. Nevonia ako čokoláda, ani ako kakao 😀 Teda…vedela som, že nebude mať vôňu, ale aj tak som v kútiku duše dúfala, že aspoň náznak kakaa tam zacítim, ale nič 😦 Na prvý pohľad sa môže zdať pritmavý a musím povedať, že pigmentácia je veľmi slušná. No ak si dáte pozor na množstvo, môžete ho bez problémov používať aj keď máte svetlú pleť (ako ja). Dá sa pekne rozotrieť do stratena. Ja ho používam aj na jemné kontúrovanie tváre. Odtieň je to však teplý, takže studenším odtieňom pleti už vyhovovať nemusí.

EN: I will start with the biggest minus. It doesn’t smell like chocolate or cocoa! I knew it won’t, but i still hoped 😀 It is well pigmented and it can seem little bit dark. But it is easy to blend, so you can use it even if you have fair complexion (as me), you just have to be careful with amount you use. I use this bronzer also for light contouring. This shade is warm, so it may not suit gals with colder skin tones.100 percent pure cocoa bronzer2

Nie je úplne matný, obsahuje nenápadné trblietky (shimmer), ktorý ale bežne na tvári nevidno, len keď svieti silné slnečné svetlo. Ale to skôr keď ho máte v silnejšej vrstve. Tento bronzer som si (napriek chýbajúcej čokoládovej vôni 😀 ) obľúbila. A to rozkošné balenie tiež nie je na zahodenie 😉 Vo vrchnáčiku nájdete aj zrkadlo. Tak isto ako lícenka od 100%, aj bronzer vám príde zabalený v papierovej krabičke. Na tvári ho mám použitý napríklad v tomto článku.

EN: This cocoa bronzer is not completely matte, it has light shimmer. But i usually can’t see it on my face. It is only slightly visible on strong direct sunlight. And it has beautiful packaging, similar to their blush (i have one in a shade called Mimosa). There is a mirror in the lid this bronzer. You can see me wearing this bronzer in article on my second blog.100 percent pure cocoa glow bronzerBronzer Cocoa Glow od 100% Pure stojí cca 32€.

Aký je váš obľúbený bronzer? What is your favourite bronzer? 🙂