Značky

,

tanf lipstick diva stix poppy tequilla sunrise coral reefMožno ste si všimli, že na blogu mávam zväčša pozitívne recenzie a to z dôvodu, že väčšinou mám šťastnú ruku pri výbere produktov. Ale dnes, dnes prišiel ten čas! 😀 Viem, že toto asi nie je práve valentínska – zaláskováná téma, ale mohla byť. Viňte za to prírodný makeup, resp. značku The All Natural Face.

Malú americkú firmičku predávajúcu najmä prírodný minerálny makeup, ale aj ďalšie milé prírodné kozmetické produkty som mala rada. The All Natural Face (TANF), bola kedysi vskutku super firma. Jej majiteľka Crystal bola veľmi milá, keď ste potrebovali pomoc s radosťou a rýchlo vám poradila a samozrejmosťou boli vždy vzorky zdarma k objednávke ako milá pozornosť. Jej kozmetika bola zaujímavá a mala som ju rada. No teraz…tanf lipstick diva stix poppy tequilla sunrise coral reefV Decembri som nadšene využila zľavu 30% a objednala si tri produkty. Krémovú ceruzku na pery v novom koralovom odtieni, ktorýje snáď ten najkrajší aký kedy mali (aspoň podľa nich). Červený rúž s krásnym názvom odtieni Poppy, ktorý sľuboval červené pery, ktoré môžete nosiť aj každý deň. A krémovú lícenku a farbu na pery v jednom v letne znejúcom odtieni Tequilla Sunrise. Najmä som sa tešila na červený rúž, keď už sa vzdialene blížil ten Valentín 😉

Od zadania objednávky ubehol týždeň. Zásielka neodoslaná. V pohode, vravím si, boli sviatky a kvôli zľave majú asi veľa objednávok. Ubehol druhý týždeň. Tretí. Píšem Crystal mail. Odpoveď žiadna. Píšem jej správu cez stránku. Odpoveď žiadna. Pravduppvediac, už som sa vzdala nádeje, že balíček (alebo nebodaj vrátenie peňazí) niekedy uvidím. Po vyše mesiaci skvelá správa – balík odoslaný! Jupí! A dorazil do necelých 2 týždňov, akurát dva dni pred Valentínom. Tešila som sa ako malá 😀tanf tequila sunrise poppy coral reefNedočkavo som rozbalila balík, všetko ostatné muselo počkať. Tak krásne odtiene, chcem ich vyskúšať! Nedočkavo otvorím červený rúž, čakala som farbu pripomínajúcu makové kvety, keď už má ten makový (Poppy) názov. A toto je čo. Tmavšia červeno-hnedá farba. NIE! Kdeže je tá krásna červená, na ktorú som čakala 1,5 mesiaca? Tu evidentne nie. Ako farba nie je až tak zlá, je vskutku nositeľná aj na každý deň. Ak máte chuť na menej výraznú, vzdialene pripomínajúcu červenú.  No čo už…Po pár dňoch nosenia som ho ale zobrala na milosť. Jeho teplý odtieň mi vyhovuje a dá sa nosiť aj v dni, keď na klasickú červenú nemáte odvahu 🙂 Ale práve ozajstná červená mi v zbierke stále chýba…

Poďme ďalej, možno mi náladu rozveselí tá pekná koralová ceruzka v odtieni Coral Reef. Farba je naozaj pekná, myslím, že tá bude slušivá. Nedočkavo si ňou nafarbím pery. Vlastne moment. To celkom bolí! Tá ceruzka je tak tvrdá, že aby sa na pery prenieslo trošku farbu, musíte naozaj veľmi pritlačiť. A nakoniec, tá farba až tak úžasná nie je…Dokelu!

No a do tretice krémová farba, ktorú môžete použiť ako krémovú lícenku alebo farbu na pery. S touto som už mala skúsenosť a to konkrétne s odtieňmi Barbie a Peachy Rose. Odtieň Tequila Sunrise je svetlejšia ružová, trošku tiahne do mliečnej farby. Je šmrncnutá trochou oranžovej (takže to nie je príliš studený odtieň a môžem ho použiť aj ja 🙂 ). Myslím, že na jar to bude pekná romantická farba, ale je podľa mňa vhodnejšia skôr pre svetlé typy.

No, takže nakoniec to nebol až tak mrzutý článok ako som plánovala 😀 Najviac som sklamaná z neexistujúceho zákazníckeho servisu a z jumbo ceruzky (Diva stix), ktorá je príliš tuhá a ja som človek lenivý, aby som ju pred každým použitím zohrievala…no ešte uvidím čo s ňou.