Značky

, , , ,

mad hippie cream cleanser 1No. Už som plánovala ako vám tu farbisto opíšem aférku s hipíkom. A on vám bol nakoniec celkom obyčajný a dovolím si dokonca povedať, že až nudný! To viete – veselé kvety a farby –  dokonca aj papagáj sa priletel na neho pozrieť!

mad hippie papuchNo jasné, že keď som ho videla nemohla som odolať. Veselý obal, praktická pumpička, dokonca sklenená nádobka a prijateľná cena.
Od svojich čistidiel požadujem nasledovné:

  • skvelé vyčistenie pórov,
  • odstránenie makeupu (alebo aspoň drvivej väčšiny a ideálne aj očného)
  • nevysušenie pleti
  • a samozrejme požiadavky na zloženie, čiže žiadne silikóny, parabény a tak ďalej (už otrepaná pesnička 🙂 )

Ak má k tomu príjemnú vôňu a nebodaj pleť navyše lieči, odstraňuje odmureté bunky, či má ďalšie nadprirodzené schopnosti, nenahnevám sa.mad hippie cream cleanserKrémový čistič od Mad Hippie je vo všeobecnosti určený na normálnu až suchú pleť. Asi rozmýšľate čo teda robí na mojej poličke, keď večne spomínam, že je mastná a problematická. Pravdupovediac, hľadala som niečo veľmi jemné a krémové, skrátka prípravok, ktorý mi pleť nevysuší, ale pekne odlíči aj makeup. Šialený hipík sľuboval silu kvetov. Sezamový, jojobový a makadamiový olej. Bambucké maslo. Extrakt zo zeleného čaju, rias a kvasníc. No a zázračná orchidea, ktorá ma udrží večne mladú 😀mad hippie zlozenieNajskôr som bola zvedavá na vôňu. Tá je dosť jemná, priateľ ju definoval ako “vyšumená vinea” a mňa nič lepšie nenapadlo, takže sa tiež prikláňam k tomuto popisu 😀mad hippieTento čistič má konzistenciu telového mlieka. Samozrejme nepení, pleť jemne vyčistí a pekne sa zmyje (čiže napriek obsahu olejov pleť neostane mastná). Keď však dôjde k odličovaniu jeho výkony až tak oslňujúce nie sú. S minerálnym makeupom si ako tak poradí, ale aj tak vždy musím pleť ešte dočistiť koktejlom. S očami to tiež sláva nie je a s CC krémom už vôbec nie.

Čo sa týka hydratácie pleti – pleť po vyčistení nie suchá ani napnutá, ale ani nemám pocit, že by bola výnimočne hydratovaná. Aby som to zhrnula – ak hľadáte niečo na jemné vyčistenie pleti, môže byť hipík pre vás to pravé. Ak ho však chcete skôr na odličovanie, tu by som siahla radšej po niečom inom. Ja ho teda opäť kupovať neplánujem. Cena – $12.79/118 ml.